خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » تمدید مهلت ثبت‌نام در کنکور سراسری 98 با تعیین بازه‌ای جدید 

تمدید مهلت ثبت‌نام در کنکور سراسری 98 با تعیین بازه‌ای جدید

اجتماعی

ثبت آزمونی نام است گردد. که برنام&# ام قرار برای مطابق

با پایان یافتن مهلت ثبت نام در کنکور سال آتی، بازه زمانی جدیدی برای ثبت نام متقاضیان تعیین و اعلام شد؛ شیوه جدید تمدید مهلت که سازمان سنجش به آن علاقه نشان داده است.

;م تعداد ۴۵۷ هزار و ۷۳۳ نفر در کنکور ارشد ثبت نام کرده

به گزارش ?تابناک?، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور درباره تعیین مهلت مجدد برای ثبت‌نام در کنکور ۹۸ گفت: جاماندگان کنکور از ۱۹ تا ۲۲ اسفند فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند

zwnj;نام در این آزمون ممکن شود؛ اتفاقی که با تصمیم مسئو

1608; تاکنون ۴۰ هزار و ۵۶۵ نفر در فرصت مجدد ثبت نام در آزم&#

p>

p>
وی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو افزود: ثبت نام کنکور سراسری سال 98 برای پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون و دوره‌های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها، دانشگاه پیام نور، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی، ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از روز چهارشنبه 24 بهمن از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد و داوطلبان با توجه به فرصت تمدید شده تا پایان وقت دوشنبه 6 اسفند فرصت داشتند در این آزمون ثبت نام کنند.

وی در ادامه گفت: به منظور مساعدت با داوطلبانی که در مهلت تعیین شده از ۲۴ بهمن تا ۶ اسفند ۹۷ موفق به ثبت‌نام در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی، ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی نشدند، مهلت مجدد در نظر گرفته شده است.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: تمامی داوطلبان می‌توانند در مهلت مجدد ثبت نام که از روز یکشنبه ۱۹ اسفند آغاز می‌شود و تا چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷ ادامه دارد با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق اطلاعیه سازمان سنجش در آزمون سراسری ثبت نام کنند.

به گفته وی، متقاضیان ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما که از طریق سایت سازمان سنجش قابل دسترسی است و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام برای شرکت در آزمون مذکور اقدام کنند.

گفتنی است، آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل در روز‌های ۱۹ تا ۲۲ اسفند ۹۷ نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

Let"s block ads! (Why?)

تاکنون و هزار کرده ۴۰ و ;د بودند ثبت فرص ۵۶۵ نفر در نام


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
با تعیین مهلت در , جدید تعیین تمدید بازه‌ای , مهلت با بازه‌ای تعیین , در تمدید با ثبت‌نام , با جدید مهلت 98 , بازه‌ای کنکور تعیین در , 98 با ثبت‌نام کنکور
- دستگیری عاملان آتش‌زدن پسر جوان در پارک
- صید ماهی مرده در دریاچه‌ی خشک هامون
- گاف عجیب رئیس نظام پزشکی با شرط گذاشتن برای اجرای قانون!
- خطرات ابتلا به آبله مرغان در دوران بارداری
- تداوم خیزش گرد و خاک در نوار شرقی کشور
- ایران چه تعداد سید و سادات دارد؟
- خالکوبی مانع دریافت گواهینامه رانندگی نیست
- آیا هوش بر طول عمر تاثیر دارد؟
- چند ساعت مانده به تعیین تکلیف یک دعوای پرخطر در تهران!
- خداحافظی قریب الوقوع با قبض برق و یک سوال بزرگ!
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای yakhbandan.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:yakhbandan.ir